fbpx
image-preloader

O nás

ŠÉFKUCHAŘ
ŠÉFKUCHAŘ
Nenad Jovanović

Nenad je zastáncem moderní kuchyně, inovativního přístupu a neočekávaného spojení chutí z celého světa.

Vystudoval Kulinářsky institut ve Švýcarsku a jeho profesní dráha vedla přes nejlepší světové restaurace jako například restaurace Geranium, Copenhagen ( 3 Michelin hvězdy ), restaurace Studio, Copenhagen ( 1 Michelin hvězda ), restaurace Belvédère – Lucernské jezero ( 1 Michelin hvězda ).

Do FOOD LAB-u přestoupil v roce 2019 z pozice šéfkuchaře restaurace Credo ( hotel Merriott ) a od té doby společně se svým týmem usiluje o to, aby byla každá Vaše návštěva skutečným kulinářským zážitkem.

Image is not available
MANAŽER
MANAŽER
Dejan Leković

Dejan si v přístupu k hostům zakládá na prvotřídním servisu bez kompromisů – společně se svým sehraným týmem zajišťuje, aby byla každá vaše návštěva unikátním zážitkem.
Základní ingrediencí pro dosažení příjemné atmosféry, za kterou se lidé do FOOD LAB-u vrací, je mimo jiné právě Dejanův osobní přístup a typická jižanská vřelost, se kterou o hosty FOOD LAB-u pečuje.

EVENT MANAŽER
EVENT MANAŽER
Alena Břehová

Alena do týmu FOOD LAB-u skvěle zapadá díky své kreativitě a i proaktivnímu přístupu v péči o klienty. Je tím pravým člověkem pro dodání inspirace i precizní realizaci vašeho eventu od tradičních i netradičních firemních večírků přes tembuildingy, firemní prezentace, oslavy narozenin až po módní přehlídky nebo rozlučky se svobodou.

NAŠE VIZE
Naše vize
RESTAURACE NAVAZUJÍCÍ NA MAGICKOU HISTORII SVOJÍ LOKALITY

FOOD LAB čerpá z energie, která naplňuje toto historické centrum Evropské alchymie. Centrum, kde se vědci a alchymisté, z řad těch nejprominentnějších, snažili najít elixír věčného života či nekonečné lásky. Místo, kde někteří věří, že je stále naplněno jakousi neutuchající pozitivní silou.

V souladu s tradicí této lokality se i my snažíme vytvořit „dokonalý vzorec“. Hledáme to nejlepší z Evropy i Nového světa s cílem vytvořit skutečný gastronomický zážitek.
Představujeme inovativní kuchyni v centru Prahy, která potěší chuťové pohárky a okouzlí smysly.

FOOD LAB nabízí i široký výběr kvalitních vín a destilátů z celého světa.

Zatímco pravděpodobně nedokážeme vytvořit vzorec pro věčný život, uděláme vše pro to, aby zdejší jídlo a atmosféra obohatily a zpříjemnily Váš dnešní den.

NAŠE HODNOTY
INGREDIENCE NAŠEHO KONCEPTU
Naše hodnoty
Pohostinost

Naše práce vychází z tradic k hostinskému řemeslu a my se tyto tradice snažíme pozdvihnout na co nejvyšší úroveň. Chceme, aby se každý zákazník cítil jako doma. FOOD LAB nabízí vřelou a přátelskou atmosféru, která jen podtrhuje naši definici pohostinství.

Energie

FOOD LAB je místem naplněným silnou a magickou energií, která zahýbe s vaším tělem a povzbudí vaší duši a smysly. Od chuťových pohárků po konečky prstů budete protknuti živou atmosférou s kouzlem alchymie. Navštivte nás a budete se vracet. FOOD LAB je více než restaurace. Je to čístá vášeň.

Kreativita

V Haštalské ulici zůstáváme věrni tradici alchymii a kreativitě. FOOD LAB je výsledkem kreativity. Nabízíme chutné a čerstvé menu obohacené o nečekané detaily a netradiční suroviny.

Slider