image-preloader

O nás

kuchyně navazující na magickou historii svojí lokality

FOOD LAB čerpá z energie, která naplňuje toto historické centrum Evropské alchymie. Centrum, kde se vědci a alchymisté, z řad těch nejprominentnějších, snažili najít elixír věčného života či nekonečné lásky. Místo, kde někteří věří, že je stále naplněno jakousi neutuchající pozitivní silou.

V souladu s tradicí této lokality se i my snažíme vytvořit „dokonalý vzorec“. FOOD LAB nezná hranic. Po celém světě hledáme chutě, ze kterých následně vytváříme dokonalé recepty, které Vám podáváme v moderním prostředí. Hledáme to nejlepší z Evropy i Nového světa s cílem vytvořit skutečný gastronomický zážitek. Představujeme inovativní kuchyni v centru Prahy, která potěší chuťové pohárky a okouzlí smysly.

FOOD LAB nabízí i široký výběr kvalitních vín a destilátů z celého světa.

Zatímco pravděpodobně nedokážeme vytvořit vzorec pro věčný život, uděláme vše pro to, aby zdejší jídlo a atmosféra obohatily a zpříjemnily Váš dnešní den.

Ingredience našeho konceptu

Haštalská ulice byla již od 9. století významným bodem na obchodní stezce začínající ve Španělsku a přes srdce Evropy pokračující až na dálný východ. U obchodníků byla Haštalská ulice známá svojí pohostiností a oni z ní na oplátku vytvořili křižovatku, kde se potkávali nejrůznější kultury a směňovaly cizokrajné produkty a koření. Není proto divu, že se Haštalská brzy stala ideálním místem pro zakořenění pražské alchymie.

Pohostinost

Naše práce vychází z tradic k hostinskému řemeslu a my se tyto tradice snažíme pozdvihnout na co nejvyšší úroveň. Chceme, aby se každý zákazník cítil jako doma. FOOD LAB nabízí vřelou a přátelskou atmosféru, která jen podtrhuje naši definici pohostinství.

Energie

FOOD LAB je místem naplněným silnou a magickou energií, která zahýbe s vaším tělem a povzbudí vaší duši a smysly. Od chuťových pohárků po konečky prstů budete protknuti živou atmosférou s kouzlem alchymie. Navštivte nás a budete se vracet. FOOD LAB je více než restaurace. Je to čístá vášeň.

Kreativita

V Haštalské ulici zůstáváme věrni tradici alchymii a kreativitě. FOOD LAB je výsledkem kreativity. Nabízíme chutné a čerstvé menu obohacené o nečekané detaily a netradiční suroviny.