Vánoční menu pro seniory

Darujte Vánoční menu osamělému seniorovi. Organizuje Nadace Krása pomoci, uvaří FoodLab, rozveze Wolt

Posted on by Alice in

Mnoho seniorů tráví Vánoce o samotě, v letošním roce jejich počet ještě vzroste. Kvůli pandemii COVID – 19 se mnoho rodin návštěv rodičů a prarodičů obává a proto nebudou Vánoce trávit pohromadě.

I proto jsme se ve spolupráci s Nadací Krása pomoci, která se dlouhodobě věnuje zkvalitňování života seniorů, rozhodli vytvořit speciální štědrovečerní menu pro seniory, kteří budou trávit letošní Vánoce sami.

Darujte menu, které zahřeje nejen na těle, ale i na duši

Chcete pomoci těm, kteří nemají nikoho, kdo by jim štědrovečení menu uvařil, dovezl nebo objednal? Menu pro potřebné můžete objednat přes náš e-shop do 20.12.2020. Naleznete ho zde pod heslem „Vánoční menu pro seniory“.

Nadace Krása pomoci sestavila seznam seniorů, kterým vámi zakoupená menu o Vánocích díky službě Wolt rozvezeme.

O Nadaci Krása pomoci

Nadace byla založena v roce 2008. Od té doby rozdělila mezi neziskové organizace pomáhající seniorům více než 31 mil. korun. V rámci vlastního projektu Doma bez obav nadace pomohla tisícům seniorů, aby mohli žít důstojně doma. Pravidelně se účastní mezinárodních konferencí a svou práci prezentovala i na půdě OSN.

Naší vizí je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče.
Naším posláním je provázet stárnutím, zajistit moderní služby v domácím prostředí a získávat finance na projekty pro seniory, které zkvalitní jejich životy.“

Taťána G. Brzbobohatá, zakladatelka Nadace

Děkujeme, že s námi pomáháte.