Souboj s hamburgerem je minulostí. Budoucnost je Longburger

Posted on by Daniel Koch in

Hamburger je skvělé jídlo, které většina lidí prostě miluje. Jedná se však o jedno z jídel, která jsou proslulá tím, že se prostě nedají esteticky konzumovat. A konkrétně u hamburgeru funguje Murphyho zákon naprosto spolehlivě. Máte bílé šaty? Můžete si být téměř stoprocentně jisti, že pokud si dáte hamburger, po obědě už bílé nebudou. Máte před sebou důležitou schůzku, na kterou jste si oblékli například světlou košili? Opravdu radíme nezapomínat na ubrousek. Jste na večeři s přítelem či přítelkyní a chcete zapůsobit bezchybným způsobem stolování? Klasický hamburger asi nebude ta nejlepší volba.

Náš tým experimentálních kuchařů přemýšlel, jak konzumaci tolik oblíbeného jídla zjednodušit. První ideou bylo přidružit k nabídce klasického hamburgeru ochranný oblek s logem naší restaurace. Tuto variantu jsme však zavrhli (zjednodušeně řečeno: nepodařilo se nám navrhnout pláštěnku, která by byla estetická, funkční a zároveň designem ladila k různým stylům oblečení).

Dalším procesem kreativního bádání vznikla aktuální revoluční varianta hamburgeru: longburger – jediný hamburger, jehož konzumace se nepodobá souboji na život a na smrt a vy si ho můžete díky unikátnímu tvaru opravdu vychutnat. Je složen z domácí housky, výběrového hovězího masa zpracovaného podle speciální tajné receptury, uvnitř skrývá rajče, okurku, sýr a lanýžovou majonézu. Nepostradatelnými ingrediencemi je láska ke kvalitnímu jídlu. Lonburger má ergonomický tvar a je designován tak, aby se dal důstojně a esteticky sníst. A to nejen v restauraci, ale také v parku, doma, na ulici, nebo na poradě. Od příštího týdne ho navíc můžete dostat až do domu. Spouštíme e-shop se službou rozvozu.